-16%

Рюкзак Onepolar W1312 Red
1 760 ₴
1 478 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1312
+380 (96) 625-43-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об`єм 30 лРюкзак з відділом для ноутбука з екраном до 15.4"Рюкзак має кілька шарів різної щільності гнучкого спіненого набиття для поглинання зовнішніх ударів, поштовхів, струсівБічні кишені для аксесуарівСвітловідбивні вставкиМатеріал: Cordura 1000D Polyester Oxford Rip Stop PU 600D /1600DВнутрішні розміри відділення для ноутбука: 310?280?45 ммЗовнішні розміри сумки: 430?380?130 ммВага: 1,49 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Об`єм | 30 л |
| Вага | 1500 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 478 ₴


