
Туристичний рюкзак Onepolar W2183 Purple 38л
3 212 ₴
- В наявності
- Код: 2183
+380 (96) 625-43-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм: 38 л .Стильний туристичний рюкзак унісекс з модним дизайном та системою спинки Aircomfort. Дощовик спеціальної форми на рюкзак, додатково захищає його від намокання в дощовиту погоду. Дві бічні кишені під пляшки з водою на блискавках. Регулювальна грудна стягування зі зручним фіксатором. Регулювальний поясний ремінь із кишенями на блискавці, утримує щільно рюкзак на спині, що дуже зручно при їзди на велосипеді або тривалих походах. Зовнішні розміри рюкзака 60*32*20 см. Система циркуляції повітря Air. Матеріал Polyester Oxford Ripstop PU 600D . Фурнітура YKK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 38 л |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 1500 г |
| Стан | Новий |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 60 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бузковий |
| Тип | Рюкзак |
| Стиль | Туристичний |
| Дощовик | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 212 ₴



