Об`єм 25 л
Рюкзак із відділенням для ноутбука
Рюкзак має кілька шарів різної щільності гнучкого спіненого набиття для поглинання зовнішніх ударів, поштовхів, струсів
Світловідбивні вставки
Бічні кишені для аксесуарів
Материал: Polyester Oxford PU 600D
Внутрішні розміри відділення для ноутбука: 320?270?45 мм
Зовнішні розміри сумки: 470?300?170 мм
Фурнітура: YKK
Вага 980г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 980 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴









