Об'єм 15 л.
Багатофункціональний, легкий міський рюкзак.
Повністю вентильована та зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки.
Світловідбивні вставки.
Внизу та з боків регульовані ремені дають можливість кріплення на рюкзак додаткового обладнання.
Регулюючий грудний стяж зі зручним фіксатором.
Регулювальний поясний ремінь утримує щільно рюкзак на спині, що дуже зручно під час їзди на велосипеді або тривалих походів.
Спеціальний отвір для сумісності з питною водою Н2О.
Зовнішні розміри рюкзака 39*22*10 см.
Система циркуляції повітря Air.
Материал Polyester Oxford Rip stop PU 600D.
Фурнітура Duraflex.
Вага 350 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 22 см |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴




