-15%

Рюкзак Onepolar W1801 Biruza
1 892 ₴
1 608 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1801
+380 (96) 625-43-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм 25 л.
Повністю вентильована та зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки. Дві бічні сітчасті кишені під пляшки з водою на гумці.
Регулювальна грудна стяжка зі зручним фіксатором.
Зовнішні розміри рюкзака 49 * 30 * 21 см.
Система циркуляції повітря Air.
Матеріал Polyester Oxford PU 600D.
Фурнітура Duraflex і HYH.
Вес 870 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Колір | Бірюзовий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 25 л |
| Вага | 870 г |
| Висота | 49 см |
| Глибина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608 ₴




