Об'єм 35л
Повністю вентильована та зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки.
Дві бічні сітчасті кишені під пляшки з водою.
Дві бічні кишені на блискавках.
Регульовані ремені дають можливість кріплення на рюкзак додаткового обладнання.
Регульована грудна стяжка зі зручним фіксатором.
Регулювальний поясний ремінь утримує щільно рюкзак на спині, що дуже зручно під час їзди на велосипеді або тривалих походів, а також зручні кишені на блискавці для дрібниць.
Зовнішні розміри рюкзака 53 * 33 * 20 см.
Система циркуляції повітря Air.
Материал Cordura PU 1000 D.
Фурнітура Duraflex і HYH.
Вага 1260 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 35 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 53 см |
| Ширина | 33 см |
| Вага | 1200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 168 ₴



