Об'єм 20 л. Легкий, міцний рюкзак .Зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки. Зовнішні розміри рюкзака 28*14*38 см.Материал Polyester Oxford Rip stopPU 600D.Фурнітура YKK.Вага 250 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Стиль | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴


