-10%

Рюкзак Onepolar W1961 Black
1 694 ₴
1 525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1961
+380 (96) 625-43-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм 20 л.Повністю вентильована та зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки .Світловідбивні вставки на плечових лямках.Дві бічні сітчасті кишені під пляшки з водою на гумці.Регулювальна грудна стяжка зі зручним фіксатором.Зовнішні розміри рюкзака 26*14*41 см.Система циркуляції повітря Air.Матеріал Polyester Oxford Rip stop PU 600D.Фурнітура YKK.Вага 700 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 20 л |
| Вага | 700 г |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 525 ₴


