-13%
Рюкзак Onepolar Rubicon W1581 Blue
2 112 ₴
1 837 ₴
- В наявності
- Код: 1581
+380 (96) 625-43-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм 23 л.
Повністю вентильована та зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки.
Дві бічні кишені під пляшки з водою на гумці.
Регульована грудна стяжка зі зручним фіксатором. Зовнішні розміри рюкзака 27*13*43 см.
Система циркуляції повітря Air.
Матеріал Polyester Oxford Rip stop PU600D.
Фурнітура YKK.
Вага 800 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Колір | Блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Об`єм | 23 л |
| Вага | 800 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 837 ₴