Об`єм 25 л
Рюкзак із відділенням для ноутбука
Рюкзак має кілька шарів різної щільності гнучкого спіненого набиття для поглинання зовнішніх ударів, поштовхів, струсів
Світловідбивні вставки
Материал: Polyester Oxford PU 600D
Внутрішні розміри відділення для ноутбука: 310?270?45 мм
Зовнішні розміри сумки: 460?310?150 мм
Вага 900г
Фурнітура: YKK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 31 см |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 684 ₴






