
Рюкзак 18л Onepolar W2185 Purple
1 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2185
+380 (96) 625-43-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм 18 л.
Повністю вентильована та зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки.
Світловідбивні вставки на плечових лямках.
Дві бокові кишені під пляшки з водою на гумці.
Регулюючий грудний стяж зі зручним фіксатором.
Зовнішні розміри рюкзака 48*29*16 см.
Система циркуляції повітря Air.
Материал Polyester Oxford Rip stopPU 600D.
Фурнітура YKK.
Вага 700 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 18 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Фіолетовий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 32 см |
| Вага | 700 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴

