Місткість, міцність і якість — особливості цієї дорожньої сумки Onepolar.Вона забезпечить вам комфорт у поїздках і збереження ваших речей.Усередині сумки є одне велике відділення та кишенька на блискавці.З лицьового боку та з одного боку виробу є прорізні кишені на блискавці.Сумка має дві ручки для перенесення виробу в руці, довжина ручки — 58 см, а висота від крайньої точки сумки до ручки — 20 см.Знімний і зручний плечовий ремінь із регульованою довжиною має м'яку підкладку для плеча, максимальна довжина ременя — 170 см.На ремені є накладна кишеня на блискавці.Фурнітура виготовлена з металу, що забезпечує довговічність конструкціїКолір фурнітури: срібло.На дні сумки є ніжки, щоб виріб не бруднився й не дряпався.Підкладка виготовлена зі щільної тканини чорного кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Регулювання розміру | Немає |
| Розміри | |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 990 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068 ₴
