-8%

Сумка Onepolar W5630 Navy
1 166 ₴
1 073 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5630
+380 (96) 625-43-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна міська повсякденна сумка на плечеЗ тильного боку велика кишеня для документівРегульована по довжині плечовий ремінь із м'яким наплічником робить сумку зручнішою для перенесення.Основне відділення застібається блискавкою, у якому два основні відділення розділені великою кишенею на блискавці, в одній із яких є кишеня середнього розміру на блискавці.Зовнішні розміри сумки 24*20*8 см.Матеріал Polyester Oxford PU 600D.Фурнітура YKK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 8 см |
| Об`єм | 5 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка через плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073 ₴





