Об'єм 25 л.
Повністю вентильована та зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки. Дві бічні сітчасті кишені під пляшки з водою на гумці.
Регулювальна грудна стяжка зі зручним фіксатором.
Зовнішні розміри рюкзака 48*30*15 см.
Система циркуляції повітря Air.
Матеріал Polyester Oxford PU 600D.
Фурнітура YKK.
Дощовик.
Вага 770 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Колір | Помаранчевий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 25 л |
| Вага | 770 г |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дощовик | Да |
| Стиль | Городской |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 606 ₴



