Об'єм 25 л.
Компактний рюкзак із модним дизайном дизайном та системою спинки Aircomfort.
М'які плечові лямки створюють додатковий комфорт під час носіння.
Дві бічні кишені під пляшки з водою на гумці.
Регульовані ремені та петлі дають можливість кріплення на рюкзак додаткового обладнання.
Регулювальна грудна стяжка зі зручним фіксатором.
Регулюючий поясний ремінь, утримує щільно рюкзак на спині, що дуже зручно під час їзди на велосипеді або тривалих походах.
Зовнішні розміри рюкзака 41*26*14 см.
Матеріал Polyester Oxford Rip stop PU 600D.
Фурнітура YKK.
Вага 780 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 26 см |
| Вага | 780 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Спортивний |
| Дощовик | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 936 ₴







