Об'єм 20 л.
Повністю вентильована та зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки. Світловідбивні вставки на плечових лямках.Два бічних сітчастих кишень під пляшки з водою на гумці.
Регулювальна грудна стяжка зі зручним фіксатором.
Зовнішні розміри рюкзака 23*16*39 см.
Система циркуляції повітря Air.
Матеріал Polyester Oxford Rip stopPU 600D.
Фурнітура YKK.
Вага 730 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 20 л |
| Вага | 750 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дощовик | Да |
| Колір | Бузковий |
| Стиль | Городской |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴




