Об`єм 25 л
Рюкзак для ноутбука
Рюкзак має кілька шарів різної щільності гнучкого спіненого набиття для поглинання зовнішніх ударів, поштовхів, струсів
Водостійкий чохол для захисту від дощу
Матеріал: Cordura Polyester Oxford PU 1680D
Внутрішні розміри відділення для ноутбука: 320?280?50 мм
Зовнішні розміри сумки: 460?300?190 мм
Вага: 1,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Глибина | 19 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 1600 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
| Дощовик | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 992 ₴









