
Рюкзак 35л для фотоапарата Onepolar W1718 Black
4 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1718
+380 (96) 625-43-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В першу чергу розроблений як рюкзак для фотоапарата. Внутрішній простір, ймовірно, має відділення або перегородки для безпечного розміщення камери та об'єктивів.Виготовлений з поліестеру (Polyester), що забезпечує міцність та зносостійкість виробу.Має міцну, надійну конструкцію, характерну для продукції Onepolar, яка спеціалізується на рюкзаках для активного способу життя та екстремальних видів спорту.Він має зручну м'яку спинку та плечові лямки для комфортного носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 35 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 21 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 31 см |
| Вага | 1500 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Стиль | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 180 ₴





