Рюкзак із відділенням для ноутбука
Рюкзак має кілька шарів різної щільності гнучкого спіненого набиття для поглинання зовнішніх ударів, поштовхів, струсів.
Світловідбивні вставки
Бічні кишені для аксесуарів
Двосторонні блискавки для зручності
Материал: Polyester Oxford PU 600D
Внутрішні розміри відділення для ноутбука: 320?270?45 мм
Зовнішні розміри сумки: 520?300?180 мм
Вага: 1.15 кг
Фурнітура: YKK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onepolar |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 30 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 1100 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 344 ₴




